Chystáte se levně na tiskové kazety? Je to opravdu levné, když to netiskne?

netiskne

Máte-li levnou cenu s tiskovou kazetou? Pokud tak učiníte, jak můžete skutečně získat jeden? Určitě je spousta věcí, které musíte zvážit, než se rozhodnete zakoupit své tiskové kazety.

Vzhledem k tomu, že stále vynakládáte nějaké peníze na tiskové kazety, je několik dobrých tipů, jak najít nejvhodnější a nejlevnější tiskové kazety:

1. Podívejte se na obchody online. Můžete určitě dostat tiskovou kazetu, která je velmi levné tím, že prostě on-line. Dnes už existuje spousta online obchodů, které vám nabízejí tiskové kazety se slevou. Můžete získat až 20% slevy ze skutečné ceny. Můžete si je také získat za snížené ceny, když budete nakupovat nejlevnější tiskové kazety hromadně. Kromě toho můžete narazit na aukční web, jako je Ebay. Existují někteří členové, kteří by mohli mít další tiskové kazety a prodávají je za skutečně prodejní cenu – to je velmi malý nebo žádný zisk vůbec – aby mohli zotavit, co strávili tonery brother.

Nicméně, měli byste se dívat na webové stránky, které jsou jen na vás podvod. Kvalita inkoustu nemusí být to, co očekáváte. Ještě horší je, že jste již zaplatili za tiskové kazety, ale nebudou dodány do vašeho domova. Prostě utečou s vašimi penězi. Používejte pouze legitimní webové stránky. Podívejte se na recenze.

To také pomůže, pokud můžete porovnat nejméně 5 webových stránek, než se rozhodnete koupit. Možná to nevíte, ale různé webové stránky vám mohou nabídnout různé ceny za běžný druh inkoustu pro tiskárnu.

2. Dávejte pozor na tiskárny. Tiskové firmy, jako jsou společnosti HP, Lexmark, Epson a Brother, jednou za čas prodávají své tiskové kazety za velmi nízký poplatek. Dobrá věc v nákupu inkoustu od těchto společností je, že jste s největší pravděpodobností ujištěni o jejich kvalitě. A co víc, dostanete inkoust, který je kompatibilní s tiskárnou, kterou máte.

3. Zakoupte repasované nebo znovu naplněné tiskové kazety. Pokud určitě chcete získat nejlevnější tiskové kazety, můžete se spokojit s náhradními. Jak název naznačuje, prázdná kazeta bude naplněna správným typem toneru. V těchto dnech je spousta čerpacích stanic. Nevýhodou je, že pro vás může být obtížné skutečně určit kvalitu inkoustu, který vám poskytují. Některé z nich jsou tak špatné, že inkoust ztuhne ještě předtím, než začnete používat tiskové kazety.

Renovace kazety jsou ty, které byly znovu sestaveny, doplněny a znovu otestovány jejich vlastními výrobci. Mohly projít vadami, ale ty jsou opraveny. Kvůli úpravám jsou prodávány za mnohem nižší cenu než zbrusu nové inkousty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *